Викладачами Клубу є члени Української асоціації релігієзнавців – ті провідні релігієзнавці України, котрі знають, як цікаво та креативно запропонувати широкому загалові практичні знання та вміння з багатої й різноманітної царини релігієзнавства, що охоплює сфери духовності, культури, виховання, масу практичних та захоплюючих речей і цікавинок повсякденного життя.

1. ФИЛИПОВИЧ ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА– Президент Клубу

доктор наук, професор, зав.відділом історії релігії та практичного релігієзнавства Інституту філософії НАН України, віце-президент УАР, виконавчий директор Центру релігійної інформації і свободи,  викладач релігієзнавчих дисциплін в українських вузах, учасник багатьох  конференцій, автор різних ініціатив в сфері теоретичного і практичного релігієзнавства, любить працювати з молоддю, мас-медіа. Експерт в сфері суспільно-релігійних та дерджавно-церковних відносин.

Готова поділитися своїм багаторічним досвідом перебування в науковому релігієзнавчому середовищі Європи та Америки, спілкування з різними культурами, релігіями, науково-дослідницькими центрами, університетами, міжнародними міжрелігійними товариствами та українськими релігійними громадами.

Консультує з питань проведення наукового дослідження з релігієзнавчих тем. Коментує релігійні події, надає конструктивні пропозиції щодо розв*язання конфліктів на релігійному грунті. Послідовно відстоює права і свободи віруючих та релігійних організацій.

Цікавиться всім, що має відношення до релігійного розвитку світу, України, окремої особистості.

2. НЕДАВНЯ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА – віце-президент Клубу

новий аватар для ФБОльга має історичну освіту (Київський університет ім.. Т.Г.Шевченка), релігієзнавець, кандидат філософських наук, старший науковий співробітник Відділення релігієзнавства Інституту філософії НАН України. Любить свій релігієзнавчий фах за його, зокрема, практичність. Справді, багато чого в нашому житті стає зрозумілішим, якщо дізнатися про тисячолітній досвід його духовного осмислення. Не обов’язково ходити за мудрістю далеко – наші предки залишили нам чимало рецептів, як облаштувати своє життя в гармонії з Богом та ближніми. Ці знання вкарбовані не лише в теоретичних здобутках та велемудрих писаннях, але й у традиціях та переданні. Варто лишень видобути їх з-під забуття й примітивізації, та творчо розвивати згідно потреб сучасності, не йдучи на поводу в обставин, а вибудовуючи корисне й одухотворене середовище.

Український філософ Григорій Сковорода казав, що все справді потрібне дається людині легко, якщо не обтяжувати себе зайвим. Це стосується і знань: головне, варто визначити, навіщо вони потрібні та як їх втілювати у вміння, котрі принесуть задоволення самореалізації та радість спілкування й співпраці з ближніми.

Ольга пропонує поділитися насамперед тими знаннями та вміннями, котрі стануть у пригоді у повсякденному житті багатьом, щоб зробити його змістовнішим та щасливішим. У своїх лекціях та майстер-класах вона представляє те, що базується на наших традиціях та розвивається згідно викликів нашого часу, що перевірено особисто та придалося вже багатьом нашим сучасникам. Серед пропозицій Ольги – цикл релігієзнавчих корисних цікавинок для родинних потреб, в допомогу батькам, про старокиївські традиції, особливості київського середовища, надбання киян (авторка походить з роду, який жив в Києві з літописних часів), котрі продовжують бути актуальними та можуть бути цікавими не лише мешканцям столиці.

3. КУЛАГІНА ГАННА МИХАЙЛІВНА –

вчений-релігієзнавець, педагог. Залюблена в самобутні традиції народу України, які певним чином формують релігійність її представників. Вважає, що людина починається з поваги – до батька і матері, іншої людини, а також – святого відчуття Батьківщини, що подарувала життя, надає наснаги і сил діяти в ім’я кращого та вічного.

Сферою наукових інтересів виступає психологія релігії, релігійна психологія, антропологія релігії, проблеми моралі і релігії, релігійна духовність.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s