Клуб заснований членами Української асоціації релігієзнавців з метою:

1. популяризації практичних знань та вмінь у сфері релігієзнавства та дотичних – духовній, культурній, освітній, історичній, родинній, психологічній тощо,

2. сприяння змістовному цікавому дозвіллю киян та гостей столиці,

3. підтримки розвитку діяльності УАР, проведення досліджень та інших заходів, згідно її статутної діяльності, членів УАР.

Леції та майстер-класи Клубу проходять в популярній формі, із застосуванням ексклюзивного наочного матеріалу та з елементами предметної творчості (на майстер-класах), зустрічі з релігійними діячами проводяться у формі їх розповіді про свою Церкву/конфесію та спілкування після неї. Всі заходи Клубу проходять в дружній, невимушеній атмосфері, в період свят чи за настроєм 🙂 всіх учасників можливі чаювання/кавування з різними смаколиками. Працюємо в центрі Києва.

Можливе проведення тематичних семінарів та тренінгів для груп: журналістів, викладачів, спеціалістів на замовлення (за окремою домовленістю), а також – індивідуальних консультацій з релігієзнавчої проблематики (за індивідуальною домовленістю).

На заходи Клубу запрошуються всі бажаючі. Учасниками Клубу стають ті, хто зацікавлений відвідувати його періодично: Учасники можуть користуватися низкою бонусів.

Заходи Клубу, можливі в них доповнення чи зміни анонсуються заздалегідь; попередній запис, тематичні запити, питання щодо умов участі в заходах: ukreligieznavstvo@gmail.com

Клуб зацікавлений у співпраці з українськими культурницькими, духовними, науково-популяризаторськими та просвітницькими організаціями однодумців, зокрема й у вигляді взаємообміну посилань на їх інтернет-ресурси.

Advertisements

Одна відповідь to “1.Про Клуб”

  1. olena-online Says:

    спасибі за цікаву інформацію

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s